KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538043
nr 1553 8043
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1954, Stilleben. Olja på pannå, 26x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:36:00
23/7 10:58:30
200 kr
31/7 18:31:01
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers